Zpět na » League Championship » Bednářův gól na body tentokrát nestačil

League Championship - Bednářův gól na body tentokrát nestačil

Bednářův gól na body tentokrát nestačil © sportinglife.com - Ricardo Fuller

0

22.12. - Český útočník Roman Bednář sice vstřelil už svoji pátou branku po návratu ze stavu zraněných, ale tentokrát jeho trefa na body nestačila. Na straně soupeře byl totiž lepší kanonýr - Ricardo Fuller se trefil hned třikrát a dovedl Stoke City k vítězství nad WBA v poměru 3:1.

Jamajský útočník se trefil už po pěti minutách od úvodního hvizdu po kombinaci se Sidibem. Hosté se odpískání ofsajdu dožadovali marně. Před poločasem navíc domácí svoje vedení navýšili, nekrytý Fuller poslal do sítě přímý kop Liama Lawrence. Dílo dokonal Fuller v 66. minutě po hezké individuální akci. Hosté dokázali už pouze snížit zásluhou Romana Bednáře.

Zaváhání Baggies využil Watford, který se díky výhře v Sheffieldu vrátil na první příčku.

Výsledky 23. kola League Championship:

Blackpool - Coventry 4:0 (28. Hoolahan z pen., 65. Flynn, 72. Gorkss, 88. Vernon)
Bristol City - Barnsley 3:2 (35. a 45. Showunmi, 90. Byfield - 33. Macken, 40. Guedes)
Cardiff - Sheffield Utd 1:0 (30. Parry)
Charlton - Hull City 1:1 (57. Bougherra - 37. Campbell)
Crystal Palace - Plymouth 2:1 (8. Hill, 44. Scowcroft - 49. Easter)
Ipswich - Burnley 0:0
QPR - Colchester 2:1 (27. a 52. Buzsaky - 62. Yeates)
Scunthorpe - Norwich 0:1 (78. Cureton)
Sheffield Wed - Watford 0:1 (6. McAnuff)
Southampton - Preston 0:1 (90. Neal)
Stoke City - West Bromwich 3:1 (5., 38. a 66. Fuller - 72. Bednář)