Zpět na » League Championship » Manchester United se významně zajímá o Ryana Sessegnona. Musí se ovšem změnit postoj Fulhamu

League Championship - Manchester United se významně zajímá o Ryana Sessegnona. Musí se ovšem změnit postoj Fulhamu

Manchester United se významně zajímá o Ryana Sessegnona. Musí se ovšem změnit postoj Fulhamu © thesun.co.uk, fotbalportal.cz - Ryan Sessegnon

2

Líbilo se

21.08. - Podle zdrojů SkySports se Manchester United velmi usilovně zajímá o Ryana Sessegnona z Fulhamu. Jenomže majitelé londýnského klubu o svůj diamant nechtějí přijít. Sedmnáctiletý levý obránce je velkým talentem anglického fotbalu. Nastupuje za reprezentaci do devatenácti let. Ryan Sessegnon zůstává i velkým cílem pro Tottenham.

Sedmnáctiletý Ryan Sessegnon patří mezi největší teenagerské talenty anglického fotbalu. Má za sebou už 26 startů ve druhé nejvyšší anglické soutěži v barvách Fulhamu. Je součástí reprezentační devatenáctky.

Právě s tímto výběrem vyhrál nedávno mistrovství Evropy. V době turnaje podepsal s Fulhamem svou první profesionální smlouvu. Už více než rok jej sleduje Tottenham. Spurs by jej rádi získali do svého týmu.

Ovšem nejsou zdaleka jediným zájemcem. Podle SkySports je Sessegnonovým obdivovatelem José Mourinho. Manchester United proto také o tohoto mladíka, který nejčastěji nastupuje na pozici levého obránce, hodně stojí.

Podle všeho jsou Red Devils ochotni při případné koupi ponechat Sessegnona ještě na roční hostování ve Fulhamu. Nicméně Shahid Khan, majitel Fulhamu, není ochoten Sessegnona prodat. A to i v případě nabídky na 25 miliónů liber.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 22.08. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://rentese.blogspot.cz/

Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články