Zpět na » League Championship » Mazuch po konci ve Spartě podepsal smlouvu s anglickým Hullem

League Championship - Mazuch po konci ve Spartě podepsal smlouvu s anglickým Hullem

Mazuch po konci ve Spartě podepsal smlouvu s anglickým Hullem © Hull Daily Mail - Ondřej Mazuch

0

Líbilo se

27.07. - Fotbalista Ondřej Mazuch po nedávném konci v pražské Spartě zamířil do anglického Hullu. S druholigovým týmem, který v minulé sezoně sestoupil z Premier League, podepsal osmadvacetiletý stoper dvouletou smlouvu s opcí.

"Byl to můj sen hrát v Anglii. Jsem nadšený, že mi Hull dal tuhle skvělou možnost. Nemůžu se dočkat, až začne nová sezona," citoval klubový web Mazucha.

"Anglická Championship u nás nemá takový zvuk, ale je to skvělá soutěž. Myslím, že ostrovní styl fotbalu mi bude vyhovovat," doplnil Mazuch v tiskové zprávě.

Trenéra Hullu Leonida Sluckého zaujal dvěma výbornými výkony v přípravě. Pomohl udržet čistá konta při výhře 1:0 nad Benficou Lisabon a remíze 0:0 s Nantes.

"Mám z klubu jen pozitivní zážitky. Trenér Sluckij je výborný, hodně se mnou komunikuje a je vidět, že o mě hodně stál. Výhodou je také to, že se s ním díky mému působení na Ukrajině bezproblémově domluvím," řekl Mazuch.

"V klubu o Ondru hodně stáli. Trenér Sluckij ho velmi dobře zná z jeho působení na Ukrajině. Ondra se k týmu připojil už na soustředění v Portugalsku, na kterém jednoznačně přesvědčil o svých kvalitách. Vzhledem k situaci, do které se Ondra ve Spartě dostal, považujeme za velký úspěch, že se pro něj podařilo najít tohle špičkové angažmá," doplnil Viktor Kolář, hráčův manažer ze společnosti Sport Invest.

Mazuch si vyzkouší čtvrté zahraniční angažmá. Hrával za Fiorentinu, Anderlecht Brusel a Dněpropetrovsk. Vedle Sparty, kde se i vinou zdravotních problémů příliš neprosadil, působil také v Brně. Na kontě má čtyři starty za reprezentační A-tým a stříbro z mistrovství světa dvacítek z roku 2007.

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články