Zpět na » League Championship » Vydra bude mít v Derby nového trenéra, Pearson skončil

League Championship - Vydra bude mít v Derby nového trenéra, Pearson skončil

Vydra bude mít v Derby nového trenéra, Pearson skončil © alchetron.com - Nigel Pearson

0

Líbilo se

10.10. - Útočník Matěj Vydra se po návratu z fotbalové reprezentace do Derby County již nepotká s trenérem Nigelem Pearsonem. Třiapadesátiletý kouč v druholigovém anglickém klubu skončil po necelých pěti měsících.

Derby se pod vedením bývalého trenéra Leicesteru, jenž měl smlouvu na tři roky, nepovedl vstup do sezony. Po jedenácti zápasech druhé ligy je tým s pouhými dvěma výhrami na dvacátém místě.

Person už několik dní mužstvo nevedl, protože byl postaven mimo funkci po hádce s majitelem klubu Melem Morrisem. Podle britských médií se oba muži málem poprali. Na kouče si údajně předtím bylo stěžovat Morrisovi několik hráčů, kteří vlastníkovi Derby County řekli, že pod Pearsonem nechtějí pokračovat. List Mirror napsal, že neshody mezi Morrisem a Personem se vyhrotily poté, co majitel klubu začal s pomocí malého dálkově řízeného letounu sledovat tréninky týmu.

Vedením mužstva byl dočasně pověřen Chris Powell. Jedním z kandidátů na uvolněné místo je podle médií i bývalý kouč anglické reprezentace Steve McClaren.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články