Zpět na » League Championship » Elton John má na stadionu Watfordu "svou" tribunu

League Championship - Elton John má na stadionu Watfordu "svou" tribunu

Elton John má na stadionu Watfordu © dailymail.co.uk - Elton John

0

Líbilo se

14.12. - Hvězda populární hudby Elton John má ode dneška na stadionu fotbalistů Watfordu "svou" tribunu. Sedmašedesátiletý zpěvák a skladatel před utkáním druhé anglické ligy proti Wiganu slavnostně otevřel novou část stadionu, jež ponese jméno "Tribuna Sira Eltona Johna".

Slavný hitmaker fandí Watfordu od dětství a v roce 1976 se stal i majitelem klubu. Jeho nejslavnějším momentem ve funkci bylo finále Anglického poháru v roce 1984, v němž však tým prohrál s Evertonem a autor písní Candle in the Wind či Rocket Man plakal ve Wembley v královské lóži.

"Děkuju vám, tohle je jeden z nejkrásnějších dnů v životě," řekl před výkopem Elton John fanouškům. "Chodil jsem na tenhle stadion od šesti let. Nikdy jsem si nemyslel, že budu mít tribunu pojmenovanou po sobě. Nikdy jsem si ani nemyslel, že budu na tribuně sedět," dodal čestný doživotní prezident klubu.

Watford, za který hrají i čeští reprezentanti Matěj Vydra a Daniel Pudil, korunoval slavnostní den vítězstvím 2:1 a posunul se v tabulce na šesté místo.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Sympaticke gesto sympatickemu cloveku. Smajlík 1

tomogara
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články