Zpět na » League Championship » Exmajitel Cagliari pokračuje v trenérských rošádách i v Leedsu

League Championship - Exmajitel Cagliari pokračuje v trenérských rošádách i v Leedsu

Exmajitel Cagliari pokračuje v trenérských rošádách i v Leedsu © theguardian.com - Massimo Cellino

0

Líbilo se

24.09. - Bývalý dlouholetý majitel fotbalového Cagliari Massimo Cellino pokračuje v neortodoxním stylu vedení klubu i v Leedsu. Italský podnikatel jmenoval do funkce trenéra svého druholigového anglického klubu Slovince Darka Milaniče a sám prý ani neví, proč si ho vybral.

Cellino koupil Leeds letos v dubnu a Milanič je od té doby už třetím koučem United. Pro extravagantního Itala to není nic neobvyklého - jeho bilance z Cagliari je 36 trenérů během 22 let.

Šestačtyřicetiletý Milanič kvůli příchodu do Leedsu skončil ve Sturmu Štýrský Hradec a podepsal dvouletou smlouvu. Ve funkci nahradil Davida Hockadaye, jehož Cellino propustil po šesti zápasech sezony.

"Nevím, proč jsme si ho vybrali. Trenéři jsou jako melouny. Zjistíte, jací jsou, až když je otevřete," svérázně komentoval majitel angažování Milaniče. "Jaké jsou jeho kvality? Dobře vypadá, co vám mám povídat?" dodal Cellino s tím, že nový kouč je "hodně správný chlápek".

Poté nicméně připomněl, že bývalý kapitán slovinské reprezentace dovedl během pětiletého na lavičce Mariboru klub ke čtyřem mistrovským titulům a do Ligy mistrů.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak to jsem na to zvědav :-)

Messi_09
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články