Zpět na » League Championship » Matěje Vydru opět nikdo nevykoupil: Vrací se na hostování do Watfordu

League Championship - Matěje Vydru opět nikdo nevykoupil: Vrací se na hostování do Watfordu

Matěje Vydru opět nikdo nevykoupil: Vrací se na hostování do Watfordu © itv.com - Matěj Vydra se vrací do Watfordu

0

Líbilo se

27.06. - Český reprezentant Matěj Vydra měl přání, aby jej konečně koupil nějaký klub, nejlépe anglický, aby už nemusel stále jen někde hostovat a každý rok střídat nové působiště. To se mu znovu nesplnilo, ale vrací do klubu, kde se mu dařilo nejvíce. Ve Watfordu prožil v sezóně 2012/2013 svůj dosavadní nejlepší rok. Rozpomene se v druholigovém týmu na svůj gólový apetit?

Matěje Vydru koupilo v roce 2010 z Baníku Ostrava italské Udinese za 100 miliónů korun. Naděje českého fotbalu podepsala pětiletý kontrakt. Ovšem za italský tým odehrál pouhé dva zápasy. Poté odešel na své první hostování do belgického klubu Bruggy. Jenže během pohárového utkání si přetrhl přední zkřížený vaz v koleni.

V roce 2012 putoval na hostování do Watfordu, který, stejně jako Udinese a Granadu, vlastní rodina Pozzových. Ve Watfordu prožil svou nejlepší sezónu. Nastoupil do 41 zápasů a nastřílel 22 branek. Stal se nejlepším hráčem druhé anglické ligy a takřka dotáhl Watford do Premier League. Ve finále play-off proti Crystal Palace si Vydra poranil kotník a musel o poločase střídat. Hornets bez něj nedokázali vstřelit gól a v prodloužení padli 0:1.

Matěj Vydra si toužil zahrát nejvyšší anglickou soutěž, a to se mu vyplnilo. V loňské sezóně hostoval ve West Bromwichi, kde naskočil do 23 utkání a připsal si 3 góly. Příliš prostoru však nedostával, a bylo tak jasné, že se po sezóně bude znovu stěhovat.

Už nechtěl jen někam na hostování, přál si přestup. Jenže opět jej nikdo ze smlouvy v Udinese nevykoupil. Vrací se však na místo, kde se mu vedlo nejlépe. Opět se shledá se svým kamarádem Danielem Pudilem.

„Watford FC oznamuje, že dnes získal na hostování Matěje Vydru,“ stojí na oficiálních stránkách klubu.

Rozpomene se český reprezentant na svou střeleckou sezónu a vyslouží si konečně přestup?

Kam dál?

Michal Čermák / fourfourtwo.com, skysports.com, watfordfc.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články