Zpět na » League Championship » Vydra zvolen nejlepším hráčem druhé anglické ligy

League Championship - Vydra zvolen nejlepším hráčem druhé anglické ligy

Vydra zvolen nejlepším hráčem druhé anglické ligy © sportinglife.com - Matěj Vydra

2

Líbilo se

25.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Český reprezentační útočník Matěj Vydra byl zvolen nejlepším hráčem roku druhé anglické ligy. Hráč Watfordu, kde hostuje z italského Udinese, vstřelil v letošní sezóně už 20 gólů a přitahuje zájem z Premier League.

Vydra, který byl nominován i na cenu pro nejlepšího mladého hráče druhé anglické ligy, je ve Watfordu na ročním hostování z Udinese a v letošní sezóně vstřelil fantastických 20 branek. The Hornets by rádi hráče udrželi natrvalo, o Vydru je však velký zájem i z Premier League.

Vydra zvítězil v hlasování před nejlepším střelcem soutěže Glennem Murraym z Crystal Palace, který vstřelil 29 gólů v 34 utkáních a záložníkem Blackpoolu Tomem Incem, který letos vsítil 18 gólů.

Pro syna bývalého kapitána anglické reprezentace Paula Inceho byla alespoň malou útěchou cena pro nejlepšího mladého hráče druhé anglické ligy, o kterou se kromě Vydry ucházel ještě Wilfried Zaha z Crystal Palace.

Manažer Watfordu Gianfranco Zola, jenž měl velkou zásluhu na příchodu Vydry do anglického klubu, si myslí, že český reprezentant si své ocenění plně zaslouží. „Od doby co k nám přišel, prokázal své kvality, přestože z počátku neměl moc zkušeností. Nějakou chvíli byl na lavičce, ale nikdy se nevzdal, a jakmile dostal příležitost, chytil ji za pačesy a už nepřestal střílet góly. Moc si to zaslouží, v letošním roce pro nás udělal velké věci,“ přiznal Zola.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Neříkám že 2. anglickou ligu sleduju, ale docela mě to překvapilo že tu cenu dostal právě Vydra.... Smajlík 1

Bal-lack
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články