Zpět na » League Championship » Vydra v nominaci na nejlepšího hráče druhé anglické ligy

League Championship - Vydra v nominaci na nejlepšího hráče druhé anglické ligy

Vydra v nominaci na nejlepšího hráče druhé anglické ligy © sportinglife.com - Matěj Vydra

3

Líbilo se

21.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Anglická Football League oznámila konečné seznamy kandidátů pro nedělní udílení cen za letošní sezónu, ve kterých nechybí ani český útočník Watfordu Matěj Vydra, jenž se bude ucházet o ocenění pro nejlepšího hráče druhé anglické ligy.

Užší seznamy za sezónu 2012-13 jsou založeny na hlasování manažerů z jednotlivých divizí Football League. V nominaci pro ocenění nejlepšího hráče druhé anglické ligy jsou zařazeni Thomas Ince z Blackpoolu, Glenn Murray z Crystal Palace a český útočník Matěj Vydra, jenž letos hostuje ve Watfordu z italského Udinese.

Vydra a Ince jsou zároveň zařazeni i do kategorie nejlepší mladý hráč sezóny, ve které je ještě útočník Crystal Palace Wilfried Zaha. Bývalý hráč Baníku Ostrava letos zazářil při svém působení ve Watfordu, za který vstřelil už 20 ligových branek a v tabulce ligových střelců se nachází na třetím místě.

Vydra si svými výkony v druhé anglické lize řekl i o místo v českém národním týmu, kde ale nemá tak střelecké štěstí, jako ve Watfordu a už pět utkání čeká na premiérovou trefu v reprezentaci.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články