Zpět na » League Championship » Schmeichel změnil působiště, stal se novou posilou Leicesteru City

League Championship - Schmeichel změnil působiště, stal se novou posilou Leicesteru City

Schmeichel změnil působiště, stal se novou posilou Leicesteru City © lcfc.com - brankář Kasper Schmeichel

1

Líbilo se

28.06. - Leicester City dokončil v pondělí přestup brankáře Kaspera Schmeichela z Leeds United za nezveřejněnou přestupní částku. Kasper souhlasil s tříletou smlouvou a stal se druhou novou akvizicí den po příchodu záložníka Neila Dannse.

Bývalý reprezentant Dánska do 21 let a jeden z nejtalentovanějších a nejnadějnějších mladých brankářů, Kasper Schmeichel, zamířil do Leicesteru City, kde se setká s dobře známým manažerem Sven-Goran Erikssonem, pod jehož vedením působil dříve v Manchesteru City a Notts County.

Fotbalový ředitel Leicesteru City, Andrew Neville, řekl: „Sven zná Kaspera velmi dobře a považuje ho za velmi dobrého brankáře, takže jsme rádi, že do našeho klubu přestoupil. V Anglii i zahraničí udělal velký dojem a nyní dosáhl ideálního věku pro naše dlouhodobé cíle.“

Čtyřiadvacetiletý Schmeichel opouští po ročním působení Elland Road, kde v dresu Leeds United odehrál 40 zápasů. Syn legendárního brankáře Manchesteru United Petera Schmeichela přestoupil do Leeds z Notts County v květnu 2010.

Schmeichel působil na rozdíl od svého otce v City, rivala United. Kasper Schmeichel odchytal na City of Manchester Stadium 10 zápasů a poté odešel na hostování do Bury, Cardiffu City a nakonec do Coventry City.

V Manchesteru City se Schmeichelovi nedostával dostatek příležitostí, a tak v srpnu 2009 přestoupil do Notts County. Jeho výkony se v průběhu následujících sezón zlepšovali a poté byl jmenován společně se svými spoluhráči na ocenění Tým roku druhé anglické ligy poté, co titul získaly Straky a následně postoupily mezi elitu.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, lcfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Kasper má zdaleka na PL , nevím proč hraje LCH Smajlík 10 škoda ho no

Bal-lack

a Peter Schmeichel hrál jen tak pro zajímavost taky v City ;)

JeninhoPaulista
gaba - 29.06. Odpovědět

fantastické zápasy na dnes

http://gase.iprostor.cz/

gaba

jeden s najnadanejsich MLADYCH golmanu PETER SCHMEICHEL... Smajlík 2

cica310584
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články