Zpět na » League Championship » Allardyce chce udržet anglické trio

League Championship - Allardyce chce udržet anglické trio

Allardyce chce udržet anglické trio © skysports.com - Sam Allardyce

1

Líbilo se

23.06. - Nový manažer West Hamu Sam Allardyce chce mluvit s triem anglických hráčů, o jejich budoucnosti. Allardyce se snaží přesvědčit anglické trio Robert Green, Scott Parker a Carlton Cole, aby zůstali v Upton Parku a v příštím ročníku bojovali o postup do Premier League.

Kladiváři se snaží zvednout ze samého dna. Jejich finanční situace je totiž velmi špatná, což byl také faktor, proč West Ham v loňském ročníku nejvyšší anglickou soutěž opustil. Vedení by rádo zlepšilo finanční situaci prodáním svých nejlepších hráčů. Allardyce však tvrdí, že v žádném případě není jisté, že budou hvězdy týmu rozprodány.

Anglický obránce Matthew Upson již klub opustil poté, co mu vypršela smlouva a očekává se, že ho budou jeho spoluhráči následovat a budou se snažit zůstat mezi elitou. Parker před několika dny prohlásil, že chce být na očích a klub hodlá opustit kvůli jeho reprezentační kariéře.

„Nechci mluvit se Scotem Parkerem, Robertem Greenem a Carltonem Colem po telefonu. Chci s nimi mluvit, až se vrátí zpět do klubu,“ řekl Allardyce. „Chci je mít ve své kanceláři. Chci, aby se mi dívali do očí. Budu upřímný a to samé očekávám od nich. V případě, že nebude mít někdo chuť zůstat v klubu, opustí rychle kancelář a bude prodán.“

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, Eurosport

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
4jabko - 06.08. Odpovědět

jo a hlavně mně Smajlík 9

4jabko

Vrať mi WH do první ligy Smajlík 10 Smajlík 1 Smajlík 18

Tavares96
Reklama
Reklama
Nejnovější články