Zpět na » League Championship » Skvělý zápas v Peterboroughu: Cardiff vedl po poločase 0:4, přesto zápas skončil remízou

League Championship - Skvělý zápas v Peterboroughu: Cardiff vedl po poločase 0:4, přesto zápas skončil remízou

Skvělý zápas v Peterboroughu: Cardiff vedl po poločase 0:4, přesto zápas skončil remízou © football-league.com - League Championship

8

28.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE +VIDEO! Skvělý zápas jsme dnes mohli vidět v druhé nejvyšší anglické soutěži. Peterborough nastoupil proti Cardiffu a zápas skončil 4:4. Nikoho by však ani nenapadlo, že zápas skončí remízou, neboť Cardiff vedl po poločase 0:4!

Ano, je to tak. Pátý Cardiff odjel do Peterboroughu s jasným cílem, vyhrát. Hned od začátku to favorit plnil a po poločase vedl 0:4. Už to vypadalo na debakl, Peterborough se však nevzdal a předvedl neskutečný gólostroj. Peterborough snížil na 2:4, to už se však psala 89. minuta a už zřejmě nikdo nevěřil v bod. V 89. minutě však snížil na rozdíl jedné branky Boyd a v nastavení dokonce vyrovnal Simpson. Zápas tak skončil 4:4. Ani to však nepomohlo Peterboroughu se dostat na předposlední místo. Cardiff se dostal na 4. příčku.